Isola - Leobrothers - Conte Verde 1

  • 65 m²

Lägenheten Isola - Leobrothers - Conte Verde 1 Milano, som har ett väldigt bra läge, mindre än 5 minuter till fots från Teatro Bruno Manari, erbjuder boende för upp till 4 gäster. Den 65 m² stora lägenheten ligger inom 3 km från tågstationen Milano Cadorna och bara några meter från busshållplatsen Via Imbonati - Via Bovio.

Den här lägenheten erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar i badrummet. Du har också tillgång till en bidé och en dusch.

Ytterligare bekvämligheter inkluderar en terrass.

I ett komplett kök kan gästerna laga sina egna måltider.

Gästerna kan besöka Castello Sforzesco ungefär 10 minuters bilfärd bort. Inom 4 km från lägenheten Isola - Leobrothers - Conte Verde 1 hittar du Katedralen. Det tar 15 minuter med bil att se Novecento museum. Tunnelbanestationen Dergano ligger mindre än 200 meter bort och erbjuder tillgång till Milanos populära områden.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Isola - Leobrothers - Conte Verde 1 Milano
Green House- 1 Min Metro - 15 Min Duomo
Mobilpris

Green House- 1 Min Metro - 15 Min Duomo

195 m från boendet
USD 42 USD 38
per natt
New Apartment: Imbonati6
Mobilpris

New Apartment: Imbonati6

652 m från boendet
USD 118 USD 106
per natt
Spazioso Loft Imbonati6
Mobilpris

Spazioso Loft Imbonati6

6.5
Ganska bra 21 recensioner
652 m från boendet
USD 108 USD 97
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: från 06:00 till 10:00
    Licensnummer015146-CIM-08476,IT015146B4S5LYYER5
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Isola - Leobrothers - Conte Verde 1?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Isola - Leobrothers - Conte Verde 1 inkluderar bland annat Novecento museum, Castello Sforzesco, Katedralen.
    • Hur stort är lägenheten Isola - Leobrothers - Conte Verde 1?
      Lägenheten Isola - Leobrothers - Conte Verde 1 är 65 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Isola - Leobrothers - Conte Verde 1 Milano

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng